קבוצות כושר

קבוצות כושר

קבוצות כושר תחת כיפת השמיים

כשהפארק הוא חדר הכושר שלך - השמיים הם הגבול!

מנצלים את המרחבים הפתוחים והמתקנים הייעודיים להתאמן בחוץ, וזה עובד גם בקיץ גם החורף ובטח בעונות המעבר, בעשור האחרון. יש לנו קבוצות בפתח תקווה, גבעתיים ותל אביב, שמתאמנות בעקביות ונהנות מחוויה ספורטיבית מגוונת מאוד.

medium-shot-girl-with-glasses-writing-so

ליווי תזונתי

לצד הפעילות הגופנית, האחראית על הפן של ההוצאה הקלורית, אנו מספקים שירותי ליווי תזונתי ובניית תפריט מותאם אישית על מנת להבטיח גם את הצלחת הפן של ההכנסה הקלורית, בכדי למקסם את כל ההשקעה בתהליך.

545489-PJW07A-562.jpg

אימונים פונקציונליים

אימונים קצביים משולבים, המורכבים מ: HIIT, רצועות TRX, בוטקאמפ, עבודת כח, קטלבלס, משקל גוף, משחקי כושר ועוד - כשהמשותף לכולם: עובדים על כל הגוף בכל אימון מחדש, תוך הקפדה אדוקה על גיוון.

IMG_7466.jpg

שיעורי יוגה ופילאטיס

קבוצות יוגה משולבת וקבוצות פילאטיס מזרן באוויר הפתוח, בליווי מוזיקה מותאמת, לשיפור הגמישות, חיזוק הליבה, והגדלת סיבולת השריר וטווחי התנועה. 

אימונים קבוצתיים

אימונים פונקציונליים

אחד מהעקרונות הבסיסיים שאנו מקפידים עליהם הוא עיקרון הגיוון - על מנת לשמור על עניין, על אוצר תרגילים רחב במיוחד, על גירוי משתנה לשרירים, על הגברת המוטיבציה ועל אתגרים חדשים בכל אימון ואימון. בעזרת אביזרי כושר מגוונים, מצוידים בנחישות ואתגרים חדשים מדי יום, אנו מקיימים אימונים משולבים שמורכבים מאין ספור ואריאציות של תרגילים, טכניקות אימון ושיטות עבודה. כך נראים האימונים הפונקציונליים שלנו, אתה יודע לאן אתה מגיע אבל אין לך מושג מה אתה הולך לעשות, מלבד העובדה שכל הגוף הולך לעבוד ובמאמץ גבוה וטוב. ושתצא מהאימון בהרגשה מעולה וטובה משהגעת. 

ומה ממש מייחד אותנו? תמצאו כאן

אנחנו מגבילים את מספר המשתתפים בקבוצות על מנת לשמור על יחס אישי ועל הצלחתו האישית של כל משתתף/ת. האימונים בקבוצה מותאמים לקשת רחבה של גילאים ורמות כושר (אין צורך ברקע קודם) ומתאים לגברים ונשים כאחד. כדוגמת גברים המחפשים בניית שריר לצד ירידה באחוזי השומן, נשים לאחר לידה הרוצות לחזור לגזרה, וככלל מי ששואף להיכנס לכושר ולעצב גופו. אימונים מאתגרים ומהנים ובעיקר מגבשים, המפעילים את כל קבוצות השרירים בגוף בכל אימון, באמצעות ציוד כושר מגוון וחדשני כמו רצועות TRX, גומיות, משקוליות, קטלבלס, חבלים, בלייזפוד, כדורי כח ועוד, תוך שיפור מרכיבי הכושר השונים, בעיקרם סיבולת לב ריאה, סבולת שרירית, כח וכח מתפרץ ועבודה מרובה על שרירי הליבה.

 

מלבד ההשתתפות באימונים הקבוצתיים, המתאמנים שלנו נהנים ממשחקי כושר ומשימות מאתגרות גם ביתר הימים, לצד ליווי ותמיכה של צוות קומיוניפיט גם מרחוק.

 

קבוצת יוגה / פילאטיס

אימון ייחודי שמשלב טכניקות מעולם היוגה והפילאטיס. הוא ייחודי בזכות שילוב עבודת היוגה הקלאסית והפילאטיס לצד העלאת הדופק והגברת השריפה הקלורית. בשיעור שמים דגש על גיבוש המודעות לגוף, החזרתו למנחו הטבעי, בשילוב עם עבודה על קבוצות השרירים הגדולות של הגוף, תוך העלאת הדופק, מיקוד הריכוז ושליטה בנשימה. בנוסף תנוחות היוגה מפעילות איברים פנימיים, בלוטות ועצבים ומזרימות דם עתיר חמצן לחלקי הגוף השונים. השיעור מקנה למתאמנים גמישות, כוח, יציבה ונשימה נכונה כבסיס לכל פעילות ובנוסף, כלים להתמודד עם קשיים פיסיים ו/או נפשיים, לחידוד הריכוז והשליטה בעבדה, להגברת האנרגיה ולתפקוד יעיל יותר של העובדים.

קבוצות יוגה
 
  • אנחנו מציעים חבילות כושר ותזונה שונות, שירותי כושר המותאמים לגברים ונשים גם יחד ובכל רמת כושר. הקליקו לפרטים נוספים

  • האימונים והתרגילים מותאמים באופן אישי ליכולות והמגבלות של כל משתתף. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לדבר אתכם!