ארגונים-וחברות.jpg

כושר לארגונים וחברות

שירותי כושר לעסקים, ארגונים וחברות

ארגונים וחברות הם הסקטור שבו אנו מרכזים את מירב המשאבים והמאמצים עבור עובדי ועובדות ארגונים וחברות באימונים קבוצתיים, הרצאות, ליווי תזונתי וימי ספורט

מרקר.png

בקצרה...

תמונת-שער-אירועי-כושר.jpg

הרצאות

הרצאות בנושאי פעילות גופנית, תזנה, השמנה, אכילה רגשית. 

קבוצות כושר

פעילות גופנית קבוצתית לעובדים

(כושר פונקציונלי / יוגה / פילאטיס / ריצה) במועדים תדירים וקבועים

קומיוניפיט communifit - השירותים שלנו -

אירועי כושר

ימי ספורט / אירועי כושר חווייתיים ועשירים בפעילויות, אירוע בהתאמה אישית לארגון המזמין

מרקר.png

ובאריכות...

בשנים האחרונות ישנה עלייה במודעות לפעילות גופנית, חשיבותה והשפעותיה על הגוף, על הנפש ועל פרודוקטיביות העובד. יותר ויותר מקומות עבודה מבינים את חשיבות הדבר ומספקים לעובדים חוויות כושר מסוגים שונים, ובכך גם מרוויחים פעילות מגבשת. העובדים הם הלב של החברה, איכות העובדים ושיתוף הפעולה ביניהם הוא היוצר את הצלחת הארגון/חברה. מחקרים מראים כי ישנו קשר ברור בין פעילות גופנית לבין יעילות ואפקטיביות מתמשכת של העובדים במקום העבודה, בריאותם וחיוניותם. 

 

אנו בקומיוניפיט נותנים מקום לכל אחד ואחת ומכל נקודת פתיחה להיכנס לכושר ולהתקדם לעבר כל מטרה שכל אחד מציב לעצמו, להצליח ליהנות באמת מפעילות גופנית ו... לראות תוצאות. מובילים גברים ונשים מכל קשת הגילאים לחיים בריאים יותר, איכותיים, תפקודיים ונוחים יותר, זאת בעזרתו של צוות המומחים שלנו: הדיאטנית הקלינית, המאמנת הבכירה להעצמה והגשמה עצמית וצוות המאמנים המוכשר שלנו (כל מדריך מטעמנו מבוטח באחריות מקצועית (ביטוח למתאמנים) תקפה ובתעודות הסמכה מגוונות). התמחותנו בכושר היא בעיצוב וחיטוב הגוף, ירידה באחוזי שומן והצרת היקפים ובניית כושר גופני כללי, זאת ע"י אימוני כושר מאתגרים וחווייתיים, מגוונים בציוד ובתכניות האימון וכמובן בעלי תוצאות. אנו מפעילים קבוצות כושר לאימונים פונקציונליים, אימוני TRX, אימוני HIIT, שיעורי יוגה ושיעורי פילאטיס, שיעורי זומבה וקבוצות ריצה. 

מעבר לקבוצות הקבע, אנו מעבירים אירועי כושר מגוונים לחברות, ארגונים, עסקים ופרטיים, שמטרתם גיבוש בין עובדים, חווייה ספורטיבית, יציאה מהשגרה, קידום בריאות ופעילות גופנית, טעימה משירותינו הקבועים. בנוסף, במסגרת שירותינו אנו מציעים הרצאות בנושאי פעילות גופנית ותזונה, חשיבותן והשפעתן על הבריאות הפיזית והרגשית ועל אורח ואיכות החיים, הרצאות בנושא ההשמנה ואכילה רגשית והשפעותיה. ההרצאות מועברות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון כל אחד בתחומו. פנו אלינו לפרטים נוספים. 

 

אירועי כושר

אירועי הכושר שלנו הם מסיבה מהנה, מגבשת וחווייתית, עם מוזיקה קצבית וציוד כושר חדשני ומגוון, עשירה בפעילויות שונות במקביל, ביניהן אימונים פונקציונליים, HIIT, רצועות TRX, מטקון, זומבה, קיקבוקס, יוגה ומה שמתאים לאופי האירוע המוזמן. צוות המדריכים משלב משחקי כושר ייחודיים ובלעדיים לקומיוניפיט מעוררי מוטיבציה ועניין, לצד תחרויות נושאות פרסים. בנוסף, ייעוצי תזונה אישיים וממוקדים ומענה לשאלות ע"י דיאטנית קלינית וצלם המתעד את כל הרגעים המיוחדים והאנרגטיים. ניתן להזמין גם בופה בריא המתאים לאירוע. בהל בהתאם לתקציב ובהתאמה לדרישות המזמין.

 

קבוצות כושר פונקציונלי

קבוצת כושר המורכבת מעובדי הארגון, עם מספר משתתפים מוגבל לשם שמירה על יחס אישי ועל הצלחתו האישית של כל אחת ואחד מהם. האימונים בקבוצה מותאמים לקשת רחבה של גילאים ורמות כושר (אין צורך ברקע קודם) ומתאים לגברים ונשים גם יחד. אימונים פונקציונליים מאתגרים ומהנים ובעיקר מגבשים, המפעילים את כל קבוצות השרירים בגוף בכל אימון מחדש, באמצעות ציוד כושר מגוון וחדשני, תוך שיפור מרכיבי הכושר השונים, בעיקרם סיבולת לב ריאה, סבולת שרירית, כח וכח מתפרץ ועבודה מרובה על שרירי הליבה. האימונים מתקיימים במבנה העסק ו/או בקרבתו תחת כיפת השמיים. 

 

קבוצת יוגה / פילאטיס

אימון ייחודי שמשלב טכניקות מעולם היוגה והפילאטיס. הוא ייחודי בזכות שילוב עבודת היוגה הקלאסית והפילאטיס לצד העלאת הדופק והגברת השריפה הקלורית. בשיעור שמים דגש על גיבוש המודעות לגוף, החזרתו למנחו הטבעי, בשילוב עם עבודה על קבוצות השרירים הגדולות של הגוף, תוך העלאת הדופק, מיקוד הריכוז ושליטה בנשימה. בנוסף תנוחות היוגה מפעילות איברים פנימיים, בלוטות ועצבים ומזרימות דם עתיר חמצן לחלקי הגוף השונים. השיעור מקנה למתאמנים גמישות, כוח, יציבה ונשימה נכונה כבסיס לכל פעילות ובנוסף, כלים להתמודד עם קשיים פיסיים ו/או נפשיים, לחידוד הריכוז והשליטה בעבדה, להגברת האנרגיה ולתפקוד יעיל יותר של העובדים.

  • אנחנו מציעים חבילות כושר ותזונה שונות, שירותי כושר המותאמים לגברים ונשים גם יחד ובכל רמת כושר. 

  • האימונים והתרגילים מותאמים באופן אישי ליכולות והמגבלות של כל משתתף.