בידול.jpg

מה הקטע שלנו?

 מטרת העל שלנו היא להוביל את לקוחותינו למטרותיהם בדרך חווייתית ומוצלחת, כזו שתהפוך לשגרת חיים ולא לשם תהליך זמני. 

 ולצורך כך אנו פועלים בשלושת העולמות של:

 כושר    תזונה    ומנטלי 

כושר גופני

כושר

פעילות גופנית מכל הסוגים

אנחנו מאמינים בנגישות גבוהה לאימונים ובזכות להתאמן בכל מקום ובכל זמן ולהסיר תלות בתנאי מזג האוויר והגבלות כאלה ואחרות כדוגמת סגר.

ולכן - אנחנו מספקים ללקוחותינו סט ציוד כושר אישי המשמש אותו באימונים הקבוצתיים ובאימונים הביתיים, ומלווים אותם בהדרכות מרחוק בדמות שיעורי זום, מתן 'שיעורי בית' מותאמים אישית, ומאגר אימונים מצולם שמתחדש כל הזמן.

מה שמבדל אותנו מאחרים. 

המטרה - לאפשר נפח אימונים גבוה ומספק בדרך לתוצאות, כי אימון-שניים בשבוע זה טוב, אבל בהחלט לא מספיק על מנת לחוות תוצאות רציניות. והכל במחירים הוגנים ומבלי לקרוע את הכיס. 

ליווי תזונתי

תזונה

ליווי תזונתי מקיף

ידוע כי הרשתות החברתיות והאינטרנט בכלל עשירים במידע על תזונה, דיאטות ושיטות כאלו ואחרות לירידה במשקל ומרוב עצים לא רואים את היער. הדיאטנית שלנו תעשה לכם סדר מופתי בעניין.

כיום ישנה חשיבות רבה להתאמה אישית של התהליך ותכנית התזונה ללקוח, בהתבסס על נתוניו הגופניים, העדפות אישיות בתזונה, סדר יומו ואורח חייו.

המפגשים עם הדיאטנית מתמקדים בנושאים:

  • תהליך של ירידה במשקל, תזונה המעודדת האצת חילוף החומרים. 

  • שיפור המדדים הרפואיים.

  • תהליך של עלייה במסת השריר לגברים ולנשים.

  • תזונה מותאמת לשכבות הגילאים השונות, כל גיל והמאפיינים שלו.

  • תזונה המותאמת לפעילות הגופנית והשילוב המנצח בין השניים. 

  • פגישות מעקב אחר מדדים והתקדמות וביצוע התאמות נדרשות בתכנית.

ניתן לקיים פגישות און ליין ופגישות פרונטליות. שימוש באפליקציה ייעודית לביצוע מעקב אחר ההתקדמות וההתנהלות. 

אימון מנטלי

מנטלי

אימון קאוצ'ינג לפריצת גבולות המחשבה

צוות המאמנים המנטליים יפגוש אתכם במידה ואתם נאלצים להתמודד עם חוסר יכולת להתמיד בפעילות גופנית, ירידת מוטיבציה, קושי בהטמעת הפעילות הגופנית ביומיום, באמצעות תהליך מרתק ומעניין שמטרתו לזהות ולשבור מחסומים המהווים דחיינות, ירידה במוטיבציה ופגיעה בהתמדה. אתם תקבלו כלים פרקטיים ליישום ותרגישו במהרה את השינוי. 

בנוסף, צוות המאמנים המנטליים נותן מענה במידה ואתם בתהליך ירידה במשקל אך עדיין לא מצליחים להגיע למשקל היעד, למרות הכל. חווים עיסוק מתמיד במחשבות על אוכל, דחפים לפחמימות ומתוקים, שמובילים לתחושות אשמה ותסכול. 

יחד נצא למסע להבנת הסיבות שעומדות מאחורי ההתנהלות, הרגלי אכילה שאינם בריאים, הדחפים לפחמימות ונאתר מה עומד מאחורי התחושות הקשות של האשמה והתסכול. 

והכל באמצעות שיטת אימון ייחודית המייצרת, צעד אחרי צעד, תובנות חדשות, שיח פנימי חיובי, מקדם ומעצים יותר. תתרגלו כלים רגשיים ופרקטיים להתמודדויות עם מגוון תבניות החשיבה מונעי ההצלחה בתהליך הירידה במשקל ושיפור הרגלי האכילה. שיפור זה יבוא לידי ביטוי במגוון תחומי החיים.

 
 
סלייד-אימון-אישי.jpg

"ההשקעה הכי טובה והכי מניבה היא

ההשקעה בעצמך"

מרקר.png

כבר התאמנת היום?

אימונים ואתגרים אחרונים